Polityka prywatności – RODO

25 maja 2018 r. zmieniły się przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych). Poniżej znajdują się informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych przez firmę NIERUCHOMOŚCI-KRUK.

Jakie dane przetwarzamy?

Przetwarzamy dane, które podajesz lub pozostawiasz w ramach korzystania z naszej strony. Są to przede wszystkim dane niezbędne do udostępnienia Tobie kont lub profili w Usługach np. adres e-mail, które nam podajesz np. w ramach formularzy lub okien dostępnych w naszych Usługach, jak również dane, które pozostawiasz w ramach poruszania się po naszych Usługach czyli m.in. te, które pozostawiasz w tzw. plikach cookies. Przetwarzamy również dane, które sam zamieszczasz w Usługach udostępnianych Tobie przez nas w ramach tzw. „hostingu” – w takim przypadku nasze przetwarzanie ogranicza się jedynie do udostępnienia powierzchni wirtualnej, na której zamieszczasz te dane. Zakres danych przetwarzanych w poszczególnych usługach może się różnić.

Kto jest administratorem danych?

Administratorami Twoich danych jest firma NIERUCHOMOŚCI-KRUK.

Administratorem Twoich danych osobowych na potrzeby wysłania wiadomości reklamowych produktów i usług jest zawsze firma NIERUCHOMOŚCI-KRUK.